PL / EN / DE

NowościIdziemy z duchem czasu

Krzywe, łuki, kąty to już nie problem. Swoim przyszłym klientom oferujemy nowoczesny system skanowania klatek schodowych FlexiJet 3D. Urządzenie to szybko i efektywnie jest w stanie wziąć pomiar a następnie, dzięki oprogramowaniu FlexiCAD 2.0 , zwymiarowaną przestrzeń przenieść do komputera. Aplikacja ta służy do zbierania pomiarów, katalogowania ich, obrabiania i w końcu do eksportowania do specjalistycznego programu Compas software CAD 10, gdzie nasi specjaliści zaprojektują Państwa schody.


Stalowe schody zastępcze na czas budowy

Swoim przyszłym klientom proponujemy system stalowych schodów budowlanych. Jest to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie dla Państwa klatki schodowej na okres budowy. Czasy samodzielnie zbijanych drabin, i rusztowań dawno minęły.

Teraz w 15 minut zamontujemy schody zastępcze, które posłużą do momentu zrealizowania przez naszą firmę Państwa wymarzonych schodów.

Schody robocze wykonane są ze stali ocynkowanej i zawierają antypoślizgowe perforowane kroki, co gwarantuje im wiele lat bezpiecznego użytkowania. Dzięki kompaktowemu składaniu stopni mamy gwarancję łatwego transportu, montażu i demontażu.

Pliki do pobrania:UlotkaMagazynowanie

O szczegóły proszę pytać naszych doradców handlowych.


« powrót