PL / EN / DE

O Nature Schody


Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem znajdującym się w Lipnie koło Leszna w województwie wielkopolskim. Nasze aktualne kolekcje schodów są dostarczane na rynek polski i europejski.

Firma Nature Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji schodów drewnianych i metalowych oraz stolarki budowlanej wykonanej z zastosowaniem najnowszej technologii - oprogramowanie Compas software CAD 10 a także sterowane numerycznie centrum obróbcze MAKA PE75, oraz wieloletniej wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

Obecnie schody są istotnym, wyeksponowanym elementem dekoracji wnętrz odzwierciedlającym osobowość i poczucie estetyki, tworząc tym samym harmonię i dopasowaną kompozycję wnętrza. Różnorodne kształty schodów, jak i użyte materiały pozwalają stworzyć niezwykle oryginalne formy dając przy tym komfort oraz ozdobę domu.

Wyprzedzamy trendy i wprowadzamy nowe rozwiązania - nasza oferta skutecznie zaspakaja wygórowane oczekiwania Klientów. Nasze realizacje są nietypowe i jednostkowe, wykonane na indywidualne zamówienie w sposób kompleksowy począwszy od projektu poprzez zaawansowaną technologicznie produkcje i montaż.


Fachowość, doświadczenie i rzetelność pozwalają nam zrealizować najbardziej nietypowe zamówienia. Na naszej stronie, możecie Państwo znaleźć inspiracje dla swoich wymarzonych schodów. Zachęcamy do złożenia zapytania. Służymy pomocą i wiedzą.


Realizacja Państwa pomysłów to nasza pasja...« powrót